Iorweth

Iorweth

Data publikacji: 10.07.2020

Iorweth jest urodzonym myśliwym – upoluje każdą muchę i dopadnie każdą piłeczkę. Nie ma litości dla niczego, co się rusza! Jeśli coś jest w ruchu, on ma koci obowiązek to coś zatrzymać. I bądźcie pewni – zatrzyma!

Jednakże przychodzi taki moment, gdy nawet najwytrwalszy łowca musi nabrać sił przed kolejnymi polowaniami. Nic tak nie regeneruje sił, jak mizianki! Iorweth mruczy donośnie, wtula się w człowieka, zachłanny każdej pieszczoty.

Gdy nie poluje i nie przytula się do człowieka – czeka przy miseczce na świeżą porcję jedzenia. Jak mawiają: przez żołądek do serca!

Kocurek ciekawsko r ozgląda się, by zapolować na najlepszy domek na świecie. Chętnie przeprowadzi się do niego z bratem lub siostrzyczką, albo dotrzyma towarzystwa innemu kotu.

Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety: https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub kontakt telefoniczny z Agą: 604 268 143, Natalią: 519 192 799 lub Magdą: 509 581 758.

Jeśli Iorweth nie może być członkiem Twojej rodziny, lecz skradł Twoje serce – możesz go adoptować wirtualnie.
To bardzo proste – wystarczy zgłosić nam mailowo na adres wirtualki@przytulkota.pl gotowość, by zostać wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł – to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.
Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale w Fundacji potrafimy je zamieniać w koci dobrobyt.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota.
Dziękujemy w imieniu Iorwetha i pozostałych podopiecznych!