Ingrid

Data publikacji: 10.07.2021

Ingrid jest miejscami łysa. Ogonek ma goły, do połowy cieniutki jak u szczurka. Czas spędzony przez Ingrid na dworze nie był dla niej łaskawy. Piękna dostojna kocica, którą niewątpliwie kiedyś Ingrid była, zamieniła się w wystraszony, łysiejący szkielecik, który boi się innych kotów, a czasem nawet –własnego cienia. Koteczka rozluźnia się dopiero, gdy ma przy boku człowieka. Gdy może pięknie pomruczeć, pospacerować spokojnie i z gracją u jego stóp. Wtedy widać jej dawny blask i przyszłą urodę, która na nowo rozkwitnie w kochającym, bezpiecznym domku.

Ingrid ma około 2-3 lata. Jest zdrowa, zaszczepiona i wykastrowana. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy jej domku bez innych kotów, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Ingrid wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!