Ida
Data publikacji: 24.02.2019

Ida większość czasu spędza na parapecie, skąpana w ciepłych promykach. Zwinięta w rogalik, na słoneczku, oczka przymknięte… może tak trwać godzinami… A gdy się w końcu przebudzi, podziwia pobliskie drzewka, liczy na pazurkach przejeżdżające auta, wzrokiem odprowadza przechodniów i bacznie śledzi ptasie manewry. Spokojna, ułożona, nieskora do figli, przepychanek czy wyścigów.

Koteczka mieszka w pokoju z kilkoma kotkami, lecz one jej nie przeszkadzają. Ona ma swój świat i dystans do całej reszty.

Ida, chociaż uwielbia mizianki, to nie jest zazdrosna, gdy głaszczemy kogoś innego. Ona czeka cierpliwie w pobliżu na swoją kolej. Wita nas ocierając się wdzięcznie o nasze nogi, okazuje zadowolenie i przyjazne usposobienie.

Ida ma kilkanaście lat. Za nią już szalona młodość i nocne życie. Ile dzieci urodziła, z ilu miseczek jadła, ile rąk ja głaskało i na koniec – nóg odgoniło… nie wiemy.

Wiemy, że została wykastrowana dopiero kilka tygodni temu, przeszła podstawowe badania, miała sprawdzoną krew i zrobione USG brzuszka. Usunęliśmy jej większość ząbków, a USG wykazało niewielkie zmiany w obrębie gruczołów mlekowych, które należy zbadać za jakiś czas. Możliwe, że jeśli zmiany będą rosły, koteczkę czeka jeszcze jedna operacja.

Szukamy dla Idy odpowiedzialnego i spokojnego domku. Szukamy Opiekuna, który znajdzie czas by przekonać ją do zjedzenia śniadania czy kolacji i zabrać na USG do lecznicy.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Idy prosimy, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Idę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, wpłacać zadeklarowaną sumę na konto Fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC