Hugo
Data publikacji: 12.02.2018

Hugo to wrażliwy kotek. Najbardziej lubi, żeby go głaskać po główce i pod bródką. Okolica plecków przy ogonku też mu odpowiada. Grzechotki i wędki nie przemawiają do jego spokojnego usposobienia, chociaż to może my nie umiemy stworzyć mu właściwych warunków do zabawy. Teraz wychodzi na to, że Hugo potrzebuje spokoju i miłości. Zbyt wiele bodźców powoduje wycofywanie się koteczka. Gdy dzieje się za dużo Hugo lubi się zaszyć w zaciemnionym, cichym kąciku i przeczekać awanturę. U nas w Mruczarni zawsze ktoś kogoś goni, ktoś skacze po ścianach i sufitach, ktoś miauczy, bo chce do mamy, taty albo do innego pokoju… Dla Hugona to nie to. On woli ciszę. Koci koledzy mogą być, pod warunkiem, że nie ciągną go na siłę do zabawy. On sobie wtedy leży i marzy o ukochanym domku i ludzkich rączkach do miziania. On się rozkosznie rozciąga na posłanku i drzemie. On jest szczęśliwy gdy ma święty spokój….

Hugo ma kilka miesięcy. Zabrano go z miejsca, w którym był niemile widziany. Został od razu przebadany, wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Jest zdrowy. Testy na FIV i FeLV ma ujemne. Czeka na dom. Czeka na człowieka, który go nauczy, że zabawa też może być miła, który zapewni mu spokój i obdarzy miłością.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Hugonka prosimy pisać pod adres adoptuj@przytulkota.pl lub dzwonić po godzinie 16 do kocich cioć: Monika: 660 725 010, Lidka: 798 404 876, Aga: 604 268 143, Magda: 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Hugona wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😀 ) – to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

1bfhugo30

2f2bhugo9

3fbhugo7

4fbhugo2

5fbhugo17