Holly

Data publikacji: 14.10.2020

Holly to żywe sreberko. Kociak, który zawsze musi być krok przed człowiekiem, by móc sprawdzić każdą czynność przez niego wykonywaną. Przychodzi na zawołanie, pakuje się na kolana bez zapowiedzi, wyprasza dodatkowe jedzonko i skacze na plecy dorosłym kotom, zachęcając je do zabawy. Wszędzie jej pełno, a człowieka kocha miłością bezgraniczną.
Pod miziającą ręką Holly wije się niczym mała wijka, główkę przekłada z prawa na lewo, brzuszek wystawia, ogonkiem zakręca. Ech, ta Hollita!
Holly urodziła się w kwietniu 2020. Jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej wydamy ją z siostrzyczką –Alexą lub jako towarzyszkę do innego, skorego do zabaw kotka.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Holly, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kicię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!