Hania

Data publikacji: 30.09.2019

A ja jestem Hania. Jestem jak kruszynka. Taka tyciutka i łatwo się zapodziewam. Mam w sobie nieco nieśmiałości i nieco hardości. Uwielbiam się bawić, a kiedy ciocie mnie biorą na rączkę, to najbardziej pragnę po czółku i za uszkiem. Czasem pozwalam się głaskać, a czasem nie mam na to ochoty i wtedy idę się zapodziać. Wtedy mój rozmiar jest idealny. Ale gorzej kiedy mój przeszywany braciszek chce się ze mną kotłować. Wtedy wolałabym być większa, bo on mnie ciut przygniata. Ale dzięki temu grubasowi ja ćwiczę swoje mięśnie i ścięgna i jak w końcu urosnę to będę silna jak on, albo nawet silniejsza!
Hania jest wrażliwą koteczką o wesołym usposobieniu. Uwielbia bawić się wędkami i piórkami, kocha ganiać się z innym kociakami i patrzeć na świat z najwyższej półeczki drapaka.
Mała ma około 5 miesięcy. Jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia i czip. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej takiego, w którym już mieszka jakiś futrzasty urwis, z którym Hania będzie mogła się bawić i tulić do snu.
Jeśli jesteście zainteresowani małą, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Hanię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!