Hana

Data publikacji: 08.09.2020

Hana jest siostrą Hime i Haru. Dziewczynki urodziły się pod koniec maja bieżącego roku.
Hana jest wszędobylską i ciekawską kotką, która w Mruczarni musi zwiedzić każdy, najmniejszy kącik. Wśród rodzeństwa, przybrała tym szaleńca. Wszędzie jej pełno, biega, skacze, pomiaukuje. Domaga się uwagi i zabawy.
Jednak przychodzi moment na odpoczynek i naładowanie akumulatorka. A gdzie lepiej naładować bateryjki, jak u człowieka na kolankach? Kolanka są takie wygodne i ciepłe. Ręce natomiast miziają pod bródką i przy ogonku.
Jeżeli poszukujecie do swojej rodziny energicznego kota z charakterkiem, Hana jest idealnym wyborem.

Kotka przyzwyczajona jest do obecności dorosłych kotów, oraz małych psów.
Hime posiada książeczkę zdrowia, jest dwukrotnie zaszczepiona i odrobaczona, testy FIV/FelV ma ujemne.

Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, takiego z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej do adopcji z jedną z sióstr: Haru lub Hime, lub do towarzystwa innego kota.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Haru, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16:00 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować kociątko wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!