Guziczek
Wirtualni opiekunowie Guziczka:

Państwo Lidia B. i Bartłomiej P.
Państwo Katarzyna i Mateusz C.
Pan Marek G.
Pani Marta G.
Pani Agnieszka K.
Pani Aleksandra S.
Pan Przemysław W.
Pan Wojciech Z.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Guziczek jest w pełni oswojonym, dostojnym kocurkiem, który kocha zabawę z innymi kotami, ale i z człowiekiem 😻. Gdy mieszkał w domku tymczasowym, uwielbiał się wylegiwać z łebkiem opartym o nogę lub ramię opiekuna i głośno sobie mruczeć 🥰. Towarzyszył ludziom w codziennych czynnościach, a w szczególności… przy spożywaniu posiłków 😜.

Przyszły opiekun Guzika musi mieć świadomość, że w nowym otoczeniu Guzik będzie potrzebował nieco czasu na zaufanie 🤷‍♀️. W kociarni, gdzie kotów jest dużo, a rączek do miziania mało — Guzik się wycofał i głaskać pozwala tylko wybranym osobom 😎. Dobrze chociaż, że jeśli chodzi o zabawę i gonitwy za wędką — nie wybrzydza i bawi się zawsze i z każdym 🎉.

Kotek urodził się w marcu 2021 roku. Jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany oraz odrobaczony. Testy FIV/FeLV ma ujemne 👩‍⚕. Przebywa w Łodzi. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, takiego z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najlepiej, gdyby w domu mieszkał już inny kociak.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. 📞 Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Guzika wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!