Guliwer

Guliwer
Data publikacji: 28.04.2019

Troszkę nieśmiały, może ociupinkę leniwy, tajemniczy, lecz o nienagannych manierach.

Guliwer zdaje się mieć niezwykle bogate życie wewnętrzne. Dużo śpi lub drzemie, na zaczepki nie odpowiada, a gdy widzi, że ktoś ma jakiś problem – stara się unikać konfliktów. Nie chce walczyć. Wbrew posturze i silnym łapom, miauczy cichutko, niepozornie… Popiskuje właściwie niczym myszka.

Nienachalnie towarzyszy nam podczas codziennych czynności w kociarni. Przechadza się dostojnie na swoich długich łapkach, a ogonek jego wije się leniwie, zachęcając do głaskania.

Wspaniały kot, przyjaciel na dobre i na złe. Spokojny i zrównoważony – koci ideał?

Guliwer jest już po kastracji, jest zdrowy, testy białaczkowe ma ujemne. Ma czip i książeczkę zdrowia.

Jeśli jesteście zainteresowani kawalerem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Guliwerka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!