Guido

Guido to typowy przytulasek. Pcha się na kolanka, bo uwielbia grzać człowieka swoim ciepłem, a w zamian nie oczekuje zbyt wiele. Można go pogłaskać, ale wcale nie trzeba. Guidowi wystarczy bliskość dużego przyjaciela, by był szczęśliwy. Oczywiście jeśli ktoś ma nastrój, może pobawić się z kotem w chowanego albo berka, on bardzo chętnie się przyłączy.Kociak bardzo dobrze wie, co to koci laser, albo uciekające po podłodze piórka na sznurku. Uwielbia także ganiać się z innymi kotkami po pokoju.

Guido to dziecko spod łódzkiego gimnazjum. Znaleziony przez nas w okropnym stanie, teraz już nie pamięta, jak to strasznie było kiedyś. Jest wesołym, zdrowym, pełnym życia kotkiem. Jesteśmy przekonani, że odnajdzie się w każdym domku. Nie straszne mu inne kotki, upadające sztućce, czy rozsypane zabawki. No może trochę się zlęknie,gdy usłyszy hałas, ale zaraz przybiegnie, żeby pomóc sprzątać bałagan.

Guido ma czipa, jest zaszczepiony i bardzo ładnie korzysta z kuwetki. Sam się myje, czesze i układa do snu, więc praktycznie nie ma z nim kłopotu. Jest gotowy do adopcji sam lub z braciszkiem Pablem. Pamiętajcie, że dwa koty — to mniej roboty!

W sprawie adopcji prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl, lub pod numerami: Aga — 604 268 143, Magda — 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Guida wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC