Gryzzli
Wirtualni opiekunowie Gryzzliego:

Pan Adrian B.
Pan Marek G.
Pani Adrianna K.
Pani Karolina K.
Państwo Violetta R. i Mariusz M.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Gryzzli w domu tymczasowym był kochanym, rozmruczanym przytulaskiem, który wywalał brzuszek do góry i mruczał na cały regulator. Niestety, gdy kilkanaście dni temu trafił do kociarni, bardzo się wycofał. Przytłoczony ilością nowych osób i obcym miejscem, zamknął się w sobie. Gryzzli nie podchodzi po mizianki i unika dotyku, ale jesteśmy pewni, że dzięki miłości i cierpliwości w domku, który go weźmie do siebie, mały znowu zamieni się w przytulaska.
Z innymi kotami dogaduje się bez kłopotów. Chce się bawić i kotłować z wszystkimi i nie za bardzo się nie przejmuje, gdy ktoś niezainteresowany figlami na niego warknie. Grizzli wtedy leci dalej w poszukiwaniu kompana, ewentualnie — dyndającej wędki i piórek.
Gryzli urodził się w maju 2021. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem, w którym mieszka jakiś inny, skory do zabaw młodzieniaszek.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Gryzzliego wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!