Gryzelda i Fifi- uroczy duet pojechał do domku!

Gryzelda i Fifi- uroczy duet pojechał do domku!

Gryzelda i Fifi znalazły już wspaniały, wspólny domek. A oto jak zaczęła się ich historia:


Gryzelda/ Gryzia oraz jej braciszek Fifi to dwumiesięczne kocięta- pełne energii, radosne i łaknące bliskości człowieka. Wychowane przez niego, odkarmione butelką- bardzo potrzebują ciepła i towarzystwa zarówno swojego wzajemnego (lub innego przyjaznego kota) jak i swojego „ludzia”. Dlatego najlepiej byłoby, gdyby trafiły do wspólnego domu, do którego wprowadzą cały swój urok, wdzięk i wzajemną miłość.
Maluchy są ciekawe świata, szybko się uczą i rosną jak na drożdżach 🙂 Przed nimi jeszcze mnóstwo odkryć, poznawanie własnych możliwości oraz tego co wolno, a czego nie.

Fifi- rudo-białe cudo jest jednak kociakiem, który przez całe życie będzie wymagał obserwacji i specjalnej diety. Mając niespełna 6 tygodni otarł się o śmierć z powodu problemów z pęcherzem- kotek nie mógł się samodzielnie wypróżniać. Stwierdzono struwity (kryształy) w moczu. Niestety jest to przypadłość z tendencjami do nawrotów, dlatego kociak powinien być odpowiednio karmiony, aby kryształki nie zatykały mu dróg moczowych, czego konsekwencją jest wówczas problem w oddawaniu moczu. Nie jest to poważna sprawa, jeśli się dba o dietę i obserwuje kota, aby w porę zauważyć wszelkie nieprawidłości.

Maluchy są odrobaczone, zaszczepione i zaczipowane.

k22-

k14.

k13.

k9.

k8-

k7-

k2-

k1.

k24-