Gryfka
Data publikacji: 25.06.2018

Gryfka to kociątko rozkoszne i miziaste. Lubi bawić się z siostrami, bujać na hamaku, ganiać piórka lub swój ogonek. Ewentualnie, może to być ogonek innego kotka. Gryfka jest najbardziej odważna z czwórki maluszków. Z ciekawością zagląda w każdą dziurkę, wspina się po prętach klatki, zaczepia rodzeństwo i zachęca wszystkich do zabawy…

Gryfka urodziła się na wsi. Kociątek było dziesięcioro, kocice-matki – dwie. Niestety, psy zagryzły sześcioro maluszków. Ocalała czwórka jest pod naszą opieką – szukamy dla nich odpowiedzialnych domków. Kocięta są rozkoszne, delikatne i rozczulające. Są takie, gdy mają 2 miesiące, trzy, cztery… Lecz bardzo szybko dorastają, zmieniają się w dorosłe kotki. Potrzebują wtedy solidnej dawki zabawy, wyrozumiałości i mądrości. Wszystko to zapewnić im muszą opiekunowie. I takich mądrych osób szukamy. Karmicielom węży, kolekcjonerom kociąt, przeciwnikom kastracji i szczepień – dziękujemy.

Gryfka jest odrobaczona, zaczipowana i jest po pierwszym szczepieniu. Szuka domku na całe życie.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Gryfki prosimy pisać pod adres adoptuj@przytulkota.pl lub dzwonić po godzinie 16: Aga 604 268 143, Monika 660 725 010, Lidka 798 404 876, Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Gryfkę wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas wiadomość na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😀 ) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

Gryfka01

Gryfka02

Gryfka03

Gryfka05

IMG_7737

IMG_7772