Gru

Data publikacji: 23.12.2021

Gru jest jeszcze młodziutki i bardzo ciekawski. Kocha mizianie po łebku, za uszkiem i po grzbiecie, ale nade wszystko uwielbia zabawę. W grę wchodzi dosłownie wszystko: wyskoki za wędką, tarzanie się pod kocem i pełzanie szeleszczącym w tunelu.

Gru to kocie dziecko, które lubi COŚ robić. Cokolwiek. A jak nie ma nic naprawdę atrakcyjnego, bierze sobie jakiś patyczek albo inny namiot i przekłada go z lewej na prawą lub bimboli piłeczką na sznurku… I może to robić nadzwyczaj długo, z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem.

Z innymi kotami Gru dogaduje się pod warunkiem, że nie przegnie z figlami. Bo jak przegnie, to jest kłótnia, kto zaczął.

Kotek przebywa w Łodzi, jest wykastrowany i zdrowy. Urodził się w kwietniu 2021. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy domku, który pokocha tego urwiska całym sercem. Domku, który przymknie oko na zemdloną doniczkę lub „spadnięte” na podłogę poduszki. Zaakceptuje kota w kocie.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Grutka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!