Gniewko

Gniewko

Data publikacji: 14.01.2022

Gniewko urodził się w maju 2021. Jest przytulaśny i mruczący. Gdy już się nabawi i naszaleje, zamienia się w małego niuńka, który ciumka własny brzuszek albo wtula się w szyję Patrycji i zasypia.
Kotek lubi się bawić wszystkim co znajdzie, kocha kotłować się z braciszkiem, jest ciekawski, bystry i optymistycznie nastawiony do świata. Inne koty akceptuje bez żadnego „ale”. Akceptuje także duże porcje jedzonka i nowe zabawki 😉. Ach ta młodość!
Kotek jest wykastrowany i zdrowy.
Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Z uwagi na młody wiek, w domku powinien być już inny koci towarzysz lub dobrze, gdyby Gniewko poszedł do domu ze swoim ukochanym braciszkiem – Gapciem.
Jesteśmy w Łodzi.

Chcesz adoptować Gniewka? Wypełnij ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli masz pytania – zadzwoń. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcesz adoptować Gniewka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!