Gniewko

Gniewko

Data publikacji: 28.08.2021

Gniewko ma nieadekwatne imię. Gniewko chyba nigdy się nie gniewa, Gniewko jest ostoją spokoju, podporą rodziny, kotem-przewodnikiem i największym odważnikiem z czwórki rodzeństwa. Gniewko zawsze jako pierwszy wyrusza na poznawanie świata, a za nim pokornie drepcze reszta maluchów. Gniewko jest najspokojniejszy, najrzadziej się przestrasza, a zamiast uciekać – stara się zobaczyć potwora, a jak się da, to nawet… powąchać!
Rzecz jasna, Gniewko mimo że jest ostoją, opoką i czym tam jeszcze chcecie, to jest także kocim maluszkiem, który ma swoje potrzeby. Zabawa, berek, zapasy, wspinaczka, narciarstwo figurowe oraz loty szybowcem – to dyscypliny, w których Gniewko się specjalizuje. Albo planuje się specjalizować.
Mizianie, tulenie i mruczenie, ma w małym paluszku i daje korepetycje reszcie rodzeństwa.
Gniewko został już zaszczepiony i zaczipowany
Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Z uwagi na młody wiek, w domku powinien być już inny koci towarzysz lub dobrze, gdybyście adoptowali Gniewka z kimś z jego rodzeństwa.
Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Gniewka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!