Gapcio

Data publikacji: 15.01.2022

Gapcio jest bratem Gniewka. Urodził się w maju 2021. Jest spokojniejszy od brata, troszkę mniej przebojowy. Mały jest też nieco nieufny w stosunku do nowych ludzi, ale gdy już kogoś pozna, to zakochuje się na zabój 💓.

Kiedy Gapcio czuje się dobrze w czyjejś obecności, wdzięczy się, mruczy, brzuszek wystawia do całowania i oczu od opiekuna nie odrywa 🥰. A gdy jest samotny lub nie może zasnąć… ciumka futerko na brzuszku braciszka 😬.

No i jak to młody kotek — uwielbia zabawy 🤠. Zarówno z ludźmi, jak i z bratem, czy innymi kotami.

Gapcio jest wykastrowany i zdrowy. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Z uwagi na młody wiek, w domku powinien być już inny koci towarzysz lub dobrze, gdyby Gapcio poszedł do domu ze swoim ukochanym braciszkiem – Gniewkiem. Jesteśmy w Łodzi.

Chcesz adoptować Gapcia? Wypełnij ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli masz pytania – zadzwoń. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcesz adoptować Gapcia wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!