Gacek
Data publikacji: 20.09.2018

Gacuś ma około 15 tygodni. Został złapany pod marketem w centrum Łodzi. Chudziutki, umorusany, z biegunką i strachem w oczach… po minucie w domku tymczasowym rozkochał w sobie wszystkich mieszkańców. Gacuś lubi leżeć na szyi swojej Opiekunki i głaskać ją łapką po policzku. Gacuś lubi spać wtulony w śpiących ludzi. Gacuś uwielbia mruczeć i robi to, gdy tylko zobaczy kogoś na horyzoncie. Gacuś jest delikatny i bardzo taktowny. Gacuś…

Teraz już jest zdrowy. Jest po szczepieniu, ma swoją książeczkę oraz maniery salonowca. Zawsze trafia do kuwetki, wie gdzie są jego miseczki i jak poprawiać humory współlokatorom.

Kociak, w lewej, przedniej łapce ma zgrubienie, które okazało się starym zwichnięciem. Mimo że teraz radzi sobie wyśmienicie: biega i skacze jak zdrowy kotek, to możliwe, że w przyszłości czeka go operacja. Dlatego szukamy dla Gacusia kogoś, kto pokocha go miłością wielką i bezwarunkową. Kogoś kto zadba o jego nóżkę, zawiezie do ortopedy i będzie miział pod bródką już po operacji. Szukamy Opiekuna przez wielkie O.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl, lub pod numerami: Aga — 604 268 143, Magda — 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Gacusia wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

gacek_n

gacek0e_n

gacek08_n

gacek68_n

gacek15200_o

gacekk_n