Furi

Data publikacji: 02.07.2024

2-letni Furi to energiczny, ciekawski i sprytny kocurek, który trafił do nas, gdy okazało się, że nie sprawdza się w roli łagodnego miziastego kompana dla kilkuletniego dziecka… Nie było w tym winy Furiego – koty, podobnie jak ludzie, mają swoje temperamenty i nie każdy z urodzenia jest flegmatyczny i spokojny. Ponadto, Furi nie został w porę wykastrowany, w związku z czym mało myślał o pieszczotach, a więcej o walce z innymi kotami o dominację nad swoim terenem.
Ten rozdział życia kocurek ma już za sobą. Od kiedy jest pod naszą opieką, dał się poznać jako towarzyski i kontaktowy kawaler. Lubi ludzi, ale w związku z tym, że w poprzednim domu, jego granice nie były szanowane, nauczył się wyraźnie sygnalizować, gdy chce mieć spokój. Potrzebuje Opiekuna, który zrozumie jego potrzeby i da mu przestrzeń, której ten niezależny młodzieniec tak bardzo potrzebuje.

Furi najlepiej odnalazłby się zapewne w domu, w którym nie ma dzieci i innych kotów – z jednymi i drugimi ma złe doświadczenia, a próby kontaktu wywołują w nim postawę obronną. Nie powinien mieć za to problemów z obecnością psa w domu.

Kocurek został przez nas wykastrowany. Posiada również aktualną książeczkę zdrowia i jest zaczipowany. Testy na FIV/FeLV ma ujemne.

Zainteresowanych adopcją Furiego zachęcamy do kontaktu za pomocą:

🖋️ wypełnienia ankiety przedadopcyjnej, dostępnej pod adresem 👉 https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/

📞 telefonu na jeden z numerów: ☎️ 530 271 003 lub ☎️ 798 922 412.

A jeśli chcielibyście adoptować Furiego wirtualnie, wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli).