Fumka

Los się uśmiechnął do malutkiej Fumki i zesłał jej kochający domek. A oto jej historia:

Fumka jest bardzo groźnym kotkiem. Gdy się czegoś przestraszy prycha z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem. Spłaszcza małe uszka, szeroko otwiera oczka, rozdziawia pyszczek i robi „phhhhh!”.

Była ukochaną córeczką mamusi i to pewnie od niej nauczyła się tak pięknie straszyć. Mamusia Fumki jest dziką kotką, która już wykastrowana, wróciła na miejsce bytowania. Fumka razem z rodzeństwem pięknie jedzą jedzonko z miseczki, załatwiają się do kuwetki i ganiają z rumorem po klatce. Uwielbiają się tarmosić, przewracać i wspinać na co się da.

Dla Fumki szukamy domku, który pomoże jej pokochać towarzystwo człowieka. Jest jeszcze malutka, ma dopiero 7 tygodni, więc raczej nie będzie to zbyt trudne zadanie… Szukamy domku na zawsze, na całe życie koteczki. Szukamy Opiekuna, który zadba o jej kastrację, profilaktyczne szczepienia i odrobaczenia. Który będzie kochał ją tak bardzo, jak ona jego. Bo że Mała ma wielkie serduszko – widać na pierwszy rzut oka.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją prosimy o kontakt mailowy: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758, Agą 604 268 143, Moniką 660 725 010 lub Lidką 798 404 876.

A może chcielibyście adoptować Fumkę wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.
To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC