Frysia

Data publikacji: 24.10.2020

Frysia ze wszystkich rzeczy na świecie najbardziej lubi spać. Bawić się i psocić także, ale malutka dobrze wie, że niewyspany kotek to nieszczęśliwy kotek. A Frysia nie chce być nieszczęśliwa! W wolnych od snu chwilach chętnie biegnie tam, gdzie ją drobniutkie łapeczki poniosą i zwiedza miejsca, które stanowią wyzwanie i prawdziwą atrakcję dla każdego malucha: fotel, szafkę, dużą szafę…

Frysia i pozostałe bączki urodziły się na początku września 2020 i dopiero poznają ludzi. Łatwo je spłoszyć, ale równie łatwo czymś zaciekawić – szumem, szelestem lub czymś, co można trącić łapką, albo na co można się wspiąć. Trzymane na rękach – nie protestują, pod warunkiem, że nie mają ważnych kocich spraw do załatwienia lub szeleszczących obiektów do zamordowania.

Szukamy dla nich kochających domów – takich z zabezpieczonymi oknami i zabezpieczonym balkonem. Frysia może iść do domu z kimś z rodzeństwa lub jako towarzyszka do innego kotka.

Jeśli jesteście zainteresowani małą, wypełnijcie ankietę: https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna lub zadzwońcie do Agi: 604 268 143 lub Natalii: 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować Frysię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji.
Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak?
Możemy na Was liczyć? Do dzieła!