Frida

Data publikacji: 03.04.2021

„Cześć wszystkim. Jestem Frida i jestem kotem. Oznacza to, że mam bardzo skomplikowane wnętrze i potrafię znacząco patrzeć. Np. jak ciotki co chwilę szukają czegoś w naszych kuwetach. Albo jak noszą za nami coraz to nowe jedzonka, bo my akurat nie mamy ochoty… Tylko właściwie to ja nie wiem, po co wysilam się z tymi znaczącymi spojrzeniami i ostentacyjnym odwracaniem głowy, skoro one i tak nic, a nic nie rozumieją. Jak grzebały w tym żwirze, tak grzebią (i tylko kurz, drażniący me wrażliwe nozdrza wzbudzają) i jak nosiły coraz to wymyślniejszą karmę, tak noszą, niczym nadopiekuńcza babcia za ukochaną wnusią… Nie to żeby te ciotki był jakieś staaareee. Chodzić jeszcze chodzą, schylić się do kota też mogą, czasem przy kucaniu coś im strzela, ale większości dwunożnym coś gdzieś strzela… A zresztą… sami wiecie.”

Tak, Frida się mądrzy, bo ma dopiero rok i wydaje jej się, że 3 lata życia, ta wiek podeszły… A z tym jedzeniem to… prawda. Owijają nas sobie dookoła palca, a potem rzucają te wyniosłe spojrzenia.
No w każdym razie, szukamy dla Fridki domu. Może być z kotem lub bez, ale musi mieć zabezpieczone okna i balkon. Koteczka urodziła się około marca 2020. Jest kochana, nieco płochliwa, ale zarazem szalenie ciekawska. Oczywiście lubi się bawić i odkrywać nowe tereny.
Frida jest wykastrowana, zaszczepiona i zdrowa. Testy na FIV/FeLV ma ujemne.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
A może chcielibyście adoptować Fridę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!