Freddy

Data publikacji: 22.07.2020

Jestem Freddy i ciotki mówią, że urodziłem się pod koniec marca, a marzec to fajny miesiąc. Wierzę im, bo ja jestem fajnym kotem i moje siostry – Dara i Balbinka – też są fajne.

Kiedy trafiłem do fundacji, byłam w bardzo złym stanie i ciotki się o mnie bardzo bały. A jak zachorowałem na panleukopenię, to już w ogóle… Ale wyzdrowiałem, wiecie? Teraz biegam, skaczę, macham łapkami, jestem tu i tam, potem znowu tu, znowu tam! Najfajniej jest, jak ktoś przychodzi pomachać tymi sznureczkami na patyku. Jak się zmęczę, to od razu mogę się przytulić. Bo przytulać się też uwielbiam! Zaczynam wtedy głośno mruczeć i ludzie wiedzą, że mogą tulić mnie jeszcze bardziej.

Bardzo chętnie zamieszkam z siostrzyczką lub z innym przyjaznym kotem.

Freddy jest towarzyski, pogodny i przytulaśny. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i zabezpieczonym balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16:00 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować kociątko wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!