Forest z lasu

Forest z lasu

Forest ma około pół roku, a już zaznał krzywdy ze strony człowieka – został porzucony w środku lasu. Błąkał się długo, przemoczony i wygłodniały szukał pomocy. Miał szczęście- znalazł go grzybiarz. Forest szybko zapomniał, co spotkało go ze strony człowieka. Wszędzie go pełno, wszędzie musi zajrzeć, wszystko sprawdzić, wszystkiego dopilnować. Dopomina się o uwagę, głaski i pieszczoty. Najchętniej chciałby człowieka na własność, jakby trochę się bał, że znów zostanie porzucony.

Forest jest przesłodki, pełen energii i młodzieńczego czaru. Towarzyski, proludzki – typowy pieszczoch. Posiada cechy, które czynią go idealnym kandydatem na domowego mruczka. Dla przyszłych opiekunów będzie prawdziwym przyjacielem i pociechą. A jeśli do towarzystwa będzie miał równie przyjaznego jak on kompana – pełni szczęścia w domu nie będzie końca.

Forest jest szczepiony, odrobaczony i ma wszczepiony czip, także niestraszne mu będą i podróże zagraniczne.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub z Magdą 509 581 758 i Agą 604 268 143
A może chcielibyście adoptować Foresta – wirtualnie?
To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) – to jedynie 1zł dziennie.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota;)

Dziękujemy w imieniu podopiecznych!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC