Florka

Data publikacji: 29.09.2019

Cześć! Jestem Florka. Jestem już duża, chociaż ciocie mówią, że jeszcze mała. Ale nie słuchajcie ich. Przecież ja wiem, jaka jestem. Lepiej niż one wiem. Poza tym, że jestem już duża, to jestem jeszcze miła i uczynna. Chętnie grzeję ciocine szyje, kolanka i rączki. Zawsze, gdy one krzątają się po naszym pokoiku, uważnie je obserwuję, by w razie konieczności, gdy tylko zajdzie taka potrzeba – szybciutko podbiec i zafundować przytulaśnego przytulaska – mój lek na całe zło. Mruczę im przy tym pięknie, najpiękniej jak umiem. Nawet ja sama lubię słuchać swojego mruczenia. Bardzo lubię.
Florka urodziła się w kwietniu tego roku. Jest towarzyska, chętna do zabawy, ciekawska i bardzo milusińska. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej – w dwupaku z którymś z naszych maluszków, albo do domku, w którym mieszka już inny kotek, z którym Florka będzie mogła się kotłować.
Koteczka jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia i czip.
Jeśli jesteście zainteresowani małą, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Florkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!