Florian

Florian i Dorian przeprowadzili się razem do nowego domku! Oto historia Floriana…

Florian, podobnie jak jego brat – Dorian, rzuca na ludzkie umysły urok i sprawia, że choćbyśmy gnali gdzieś z czymś, choćby nasz świat stał w płomieniach, to gdy na naszej drodze stanie ON, my przystaniemy, szczęki nam opadną, a ręce będą próbowały chwycić i pomiętolić chociaż troszkę, chociaż chwilkę. Takie te chłopaki nasze kosmate i mięciutkie, takie te oczka okrągłe i niewinne, a łaputki – pachnące.
Florian jest troszkę wycofany w porównaniu z Doriankiem. Trzyma nieco większy dystans, nie ma śmiałości by poprosić o mizianki. Lecz gdy już go capniemy, na ręce poderwiemy, do serca przytulimy i w czółko pocałujemy! Gdy pomiziamy pod bródką i po szyjce, on się rozluźni, głowę uniesie i traktorek zapuści…
Uczy się jeszcze kociak życia i obsługi człowieka, uczy… Jednak nauka ta, pod okiem uzdolnionego w tej materii brata, idzie mu jak z płatka i już za chwilkę owinie sobie nas wszystkich dookoła pazurka.
Florian uwielbia zabawy z Dorianem. Kochają wspinaczkę, turlanie i kotłowanie po podłodze. Lubią dobrze zjeść i długo pospać.
Kociątka urodziły się w maju 2021 roku. Są zdrowe i zaszczepione.