Filipinka

Filipinka

Data publikacji: 27.08.2021

Filipinka urodziła się w maju. Jest bystrą koteczką o przyjaznym usposobieniu. Filipinka ze stoickim spokojem patrzy na bijatyki braci, a kiedy trzeba uspokaja szturchnięciem noska przestraszoną Anę. Filipinka wie, że cienie przeszłości to tylko… cienie, niegroźne już, a chłopaki, jak to chłopaki, pobiją się, pobiją i przestaną.
I chociaż Filipinka jest córeczką dzikiej kotki, to pod opieką Seweryna i Patrycji bardzo szybko załapała o co chodzi w tych czułościach, miziankach i przytulankach. Filipinka zdobyła nawet stopień zaawansowany z kocio-ludzkich relacji: umie pięknie mruczeć i słodko patrzeć, domagając się o uwagę.
Nie chcielibyśmy jednak, byście pomyśleli, że taki skończony ideał i anioł z tej Filipinki. Ona, jak każdy szanujący się kociak, też lubi poszaleć, pobrykać i pohasać z resztą rodzeństwa. Czasem to nawet przegoni Agapiuszka w szalonym pędzie do wędki i z triumfalnie uniesionym łebkiem i pluszową myszką w pysku, odmaszeruje za fotel, by dokonać zagłady…
Filipinka została już zaszczepiona i zaczipowana.
Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Z uwagi na młody wiek, w domku powinien być już inny koci towarzysz lub dobrze gdybyście adoptowali Filipinkę z kimś z jej rodzeństwa.
Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Filipinkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!