Fili

Data publikacji: 08.04.2021

Fili chociaż jest dużym, potężnie zbudowanym kocurem, to jest także miziastym pieszczoszkiem-groszkiem. Gdy tylko zobaczy człowieka, natychmiast wysuwa główkę ze swojego koszyka, przeciąga się i trochę niepewnie zaczyna kierować w naszą stronę. A gdy już poczuje pierwsze głaśnięcie, nieśmiałość znika zupełnie. Fili robi wszystko, by tarmoszona była jak największa powierzchnia futerka. Mruczy, ogonkiem wywija, łepkiem kręci na wszystkie strony…
Fili, oprócz mizianek i czułości, uwielbia także zabawy. Jest energiczny i ciekawski tak, jak większość zdrowych kotów. Najchętniej rozładowuje swe kocie moce przy pomocy piórek i rzemyczków. Gdy na horyzoncie pojawia się jakaś wędka, Fili niczym zahipnotyzowany, zaczyna śledzić ją spojrzeniem, robi przyczajkę i… cały świat dla niego znika.
Jeśli chodzi o inne koty, to Fili woli ich nie oglądać zbyt często. Chociaż początkowo w ich towarzystwie wszystko zdaje się być ok, to po pewnym czasie, zaczynają grać mu na nerwach i Fili pokazuje im gdzie raki zimują…
W życiu Filiego ostatnio działo się sporo złego. Najpierw odeszła jego opiekunka, a potem on został oddany z adopcji i znowu musiał zamieszkać w kociarni. Nie ma szczęścia ten kotek, jednak my się nie poddajemy. Szukamy dla niego człowieka, który pokocha go już na zawsze: odpowiedzialnej i troskliwej osoby z ogromnym serduszkiem.
Fili jest wykastrowany, zaszczepiony i zdrowy – testy FIV/FeLV ma ujemne. Urodził się około 2012 roku.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

Szukamy domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

A może chcielibyście adoptować Filiego wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😃). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!