Fila

Data publikacji: 04.08.2021

Fila nie posiedzi. Ewentualnie trochę poleży, albo postoi, ale wszystko to trwać może jedynie ułamki sekund. Ponieważ Fila to kot – rakieta. Rakieta z napędem turbo mruczącym. Krok w krok za człowiekiem, albo… na człowieku. Ciekawska, bystra, przebojowa – zawsze w centrum zdarzeń.
Jednak przy tym wszystkim, ta drobna kicia ma też inną, bardziej miękką stronę swej kotowości. Fila uwielbia, żeby ją tulić. Gdy się już nabawi i nabiega, gdy nadejdzie TEN moment – wskoczy z gracją na ludzkie kolana, wyciągnie się jak długa i szeroka i przyśnie cała szczęśliwa.
Jeśli chodzi o inne koty, to mała jest o nie zazdrosna. Lubi pokazać miauczącym kolegom gdzie ich miejsce w kolejce po mizianki.

Fila jest zaszczepiona i wykastrowana. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Urodziła się we wrześniu 2020. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Filę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!