Figa

Data publikacji: 20.02.2022

Figunia jest wrażliwa i delikatna 🐈, ale szybko uczy się, że człowiek może być miły i dawać kotu radość 🥰. Kiedy trzymamy ją na rękach i się czegoś przelęknie, próbuje schować się nam pod pachą i udawać że jej nie ma 😅.

Jednak na szczęście, są także momenty pełnego luzu i mruczenia 😺. Gdy koteczka leży w bezpiecznym miejscu i pomiziamy ją za uszkiem, ona zapuszcza traktorek, łepek przechyla i oczka mruży. A gdy dajemy jedzonko, opory Figuni znikają zupełnie i mizianki odchodzą na całego 😻.

Zabawy z wędkami i piłeczkami są jak najbardziej na miejscu. Zaś jeśli chodzi o inne koty, to Figa jest na TAK. Figa została już wykastrowana, zaszczepiona i zaczipowana. Urodziła się w marcu zeszłego roku.

Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Z uwagi na młody wiek, wolelibyśmy by w domku mieszkał już jakiś koci koleżka, który dotrzyma jej towarzystwa, gdy Wy pójdziecie do pracy. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Figę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!