Felix

Data publikacji: 22.06.2022

Felix uwielbia, gdy dużo się dzieje. A jeżeli się nie dzieje – to on już zadba, żeby nie było nudy. 😺 Ten kocurek to wulkan pozytywnej energii i niezwykły gaduła. Kiedy wrócisz do domu, nie będziesz musiał/a pytać Felixa, jak spędził dzień. On opowie Ci wszystko, z najdrobniejszymi szczegółami. 😺

Rozgadany, towarzyski i niesamowicie uroczy pingwinek w wolnym czasie z niezwykłą pasją trenuje skoki, skacząc tak wysoko i tak daleko, jakby miał wśród przodków co najmniej kilka pokoleń wiewiórek. Zabawki wprost ubóstwia, ale najbardziej lubi, gdy macha lub rzuca nimi człowiek. Wędki, piłeczki, myszki, ach, och! Samodzielna zabawa na dłuższą metę jest nudna, za to z człowiekiem – można bawić się bez końca.

Co jeszcze Felix uwielbia? Mizianie, miąchanie, przytulasy i pieszczoty. Ten kot kocha każdy rodzaj interakcji z człowiekiem. ❤

Tolerancji wobec innych kotów się uczy i robi postępy. Być może straci zadatki na jedynka, lecz na tę chwilę przyszły opiekun musi mieć świadomość, że pogodzenie Felixa z rezydentem może wymagać cierpliwości, wytrwałości i wspólnej pracy.

Felix urodził się prawdopodobnie w połowie 2019 roku. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Testy FIV/FeLV ma ujemne. Przebywa w Łodzi. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, takiego z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/.
A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Felixa wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła! 😄