Fazi

Data publikacji: 05.02.2021

Fazi to kocur o sennym spojrzeniu. Przy Fazim wszystkim wszystkie stresy mijają, przy Fazim każdy siada lub kładzie się gdzie może i albo podziwia Faziego, albo go mizia. Lecz nie myślcie sobie! Fazi to kot z charakterem. Czasem akcentuje swą niezależność unosząc na nas łapkę i mówi, że żadna z niego przytulanka. Lecz przez większość czasu… właśnie taka przytulanka z niego…
Fazi potrzebuje dużo czułości. Aktywnie zabiega o naszą uwagę. Pomiziany, od razu wchodzi w tryb kota głaskanego, czyli ociera się o wszystko co się nawinie, ósemki kręci i zerka spod wpół przymkniętych powiek.
Jeśli chodzi o zabawę przy pomocy wędki lub innych kocich akcesoriów, to Fazi jest jak najbardziej na „tak”. Widać, że tego typu zabawa pomaga mu oderwać się od nudnawej rzeczywistości, sprawia ona, że senne oczy Faziego otwierają się bardzo szeroko.
Fazi urodził się około 2015 roku. Jest przyjaźnie nastawiony do innych kotów. Kocurek jest wykastrowany, zaszczepiony i zdrowy (testy FIV/FeLV ma ujemne). Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Faziego, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie między godziną 11 i 18 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kotka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!