Enzo

Data publikacji: 30.08.2021

Enzo jest kochanym, tulaśnym kocim wielkoludem. Noszenie go na rękach grozi urazem kręgosłupa, lecz ciężko się oprzeć urokowi tego misia.
Enzo nie tylko pięknie się prezentuje, lecz również melodyjnie mruczy, mięciutko się przytula i cierpliwie słucha wszystkich naszych opowieści. Kotek ten uwielbia być w pobliżu człowieka, obserwować nas przy codziennych czynnościach oraz zasypiać na naszych kolanach.
Enzo nie przepuści też żadnej okazji do zabawy: kocie wędki, piłki, myszki i inne grzechotki pomagają mu się rozładować, wybrykać i porządnie wyhasać. Bo Enzo, jak na młodego kocura przystało, jest wulkanem energii. Potrzebuje ruchu i aktywności, by osiągnąć równowagę i spokój.
Kocurek urodził się około kwietnia 2020. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Lepiej, by Enzo było kocim jedynakiem. Kotek jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony. Testy na FIV/FeLV ma ujemne.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Enza wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!