Edgar

Data publikacji: 28.03.2021

Edgar urodził się około 2017 roku. Jest spokojnym, wyluzowanym jegomościem, który kocha się przytulać i w ogóle: przebywać w towarzystwie człowieka. Edgarowi nie przeszkadzają też inne koty. Do szczęścia wystarcza mu dobrze nasłonecznione legowisko, spokój, troszkę jedzenia i… miłość.
Kocurek jest nosicielem kociej białaczki, jest FeLV – dodatni. Oznacza to, że może zamieszkać w domku z innym kotem – nosicielem lub zostać kocim jedynakiem. Nosicielstwo czasem wiąże się z obniżoną odpornością i częstszymi wizytami u lekarza. Edgarowi obecnie doskwiera nawracający stan zapalny dziąseł, jednak mamy nadzieję, że i z tym w końcu sobie poradzimy i koleżka będzie jak malowanie.
Kocurek został już wykastrowany i zaszczepiony. Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
A może chcielibyście adoptować Edgara wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!