Dymek i Tymek proszą o wspólny dom

Dymek i Tymek proszą o wspólny dom
Data publikacji: 6.01.2018

Dymek (dymny) i Tymek (czarny) mają ok. 5 miesięcy. To bracia, odkąd się urodziły- cały czas są razem i widać, że bardzo się kochają.
Początkowo nieśmiałe, szybko pokazały swoją przyjazną naturę i potrzebę bliskości z człowiekiem. Obydwa pięknie mruczą, dbają o siebie nawzajem, czyszcząc sobie futerka, ale i bawią się razem w najlepsze. Świetnie zajmują sobie czas na wspólnych gonitwach i zapasach.
Są przy tym ciekawskie, lubią wszelkie zakamarki, w które można wejść i poszperać. Szybko nauczyły się, czym jest domowe życie z człowiekiem, choć- nim trafiły do domu tymczasowego- były nieufne i półdzikie.
Czarny kocurek Tymek jest ogromnym miziakiem, to typ kota lubiącego spać obok opiekuna, witać go radośnie i ujmująco wtulać w niego.
Dymek troszkę się wycofał z uwagi na niedawne drobne problemy ze zdrowiem i obecnie woli towarzystwo brata od człowieka. Lubi być głaskany, odpręża się przy tym i prezentuje brzuszek do miziania, ale tymczasowo (wierzymy, że to chwilowe) trzyma się bliżej swojego gatunku 🙂

Kocurki są odrobaczone, zaszczepione, posiadają książeczki zdrowia oraz są zaczipowane.

Szukamy im domu świadomego ewentualnych początkowych trudności w adaptacji kotków w nowym miejscu. Trzeba też liczyć się z tym, że Dymek jest przywiązany do kociego towarzystwa, człowiekowi obecnie mniej ufa i być może już zostanie takim nieśmiałkiem 🙂

W sprawie adopcji prosimy o kontakt z Kasią:
katarzyna@przytulkota.pl; 606 362 939

dymekk

dymekk2

dymekk3

dymekk4

dymekk5

dymekk6

tymekk

tymekk2

tymekk3

tymekk4

tymekk5

tymekk6

tymekk7

tymekk8