Duszek

Data publikacji: 24.01.2023

Duszek to tajemniczy jegomość, który mieszka u nas już od blisko 3 lat 💔. To kotek, który chadza swoimi ścieżkami i do niedawna nie szukał z nami kontaktu 😿. Jednak teraz, z radością przyznać musimy, on coraz częściej zezwala na mizianki, spokojniej patrzy nam w oczy i zwyczajnie, wolniutko otwiera się na dwunożnych 🥰.

Najprostszy sposób na Pana Duszka? Dobra zabawa z wędką lub aromatyczne jedzonko 🍜. Gdy tylko usłyszy szelest wirujących piórek lub do jego noska dolecą nęcące zapachy, Duszek wyłania się spod stolika, podbiega mięciutko i bezszelestnie 🐆, by już po chwili przejść do sedna: zabawy lub pałaszowania.

Z innymi kotami dogaduje się tak sobie, jednak podejrzewamy, że przytłacza go duża ilość ciągle nowych towarzyszy, nie zaś kot jako taki 🐈.

Kotek jest zdrowy, wykastrowany, testy na FIV/FeLV ma ujemne, a urodził się w 2010 roku. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. 📞 Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.
A może chcielibyście adoptować Duszka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!