Dudek
Data publikacji: 15.05.2018

Tuż przed majówką Dudek zaszalał – wspiął się wysoko na drzewo i tam zapomniał jak się schodzi. Jego rozpaczliwe wołanie zostało wysłuchane i przy pomocy Straży Pożarnej udało się go bezpiecznie sprowadzić na ziemię. Teraz Dudek jest jednym z naszych podopiecznych. Wygląda dostojnie, ma błyszczącą sierść i bardzo mądre spojrzenie. Przekona każdego bojaźliwego, że czarne koty nie przynoszą pecha, bo, tak jak mówi jego historia – biorą go na siebie J

Dudek dosadnie domaga się pieszczot, a kiedy już zostanie obłaskawiony, oddaje się im bez opamiętania. Jest sporym, półtorarocznym kotem, więc można go głaskać długo i szczęśliwie. Kocha ludzi, ale z innymi kotami niezbyt się dogaduje. Nie lubi dzielić się Swoim Człowiekiem 😉 Czeka na dwunożnego, który zechce go przygarnąć i odsunąć na zawsze wszelkie pechowe przygody.

Dudek jest odrobaczony, wykastrowany, zaszczepiony i spragniony czułości. Posiada czip oraz książeczkę zdrowia. Inaczej mówiąc – jest gotów do adopcji. Jeśli czujecie, że pragniecie kota żądającego wyłączności, to Dudek jest idealnym kandydatem. Nie pozostaje nic innego jak zgłosić się pod adres adoptuj@przytulkota.pl lub dzwonić po godzinie 16: Aga 604 268 143, Monika 660 725 010, Lidka 798 404 876, Magda 509 581 758.

Jeśli wiecie, że nie możecie Dudka adoptować, a bardzo pragniecie mu pomóc, możecie też adoptować go wirtualnie. Wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z informacją o chęci stania się wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli – to jedynie 1zł dziennie). Przypominamy też, że wirtualni opiekunowie mogą odwiedzać swoich podopiecznych tak często, jak tylko chcą i otrzymują o nich wszelkie ważne informacje.

Dziękujemy! 🙂

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC