Doris – koci wdzięk, urok i czar

Doris – koci wdzięk, urok i czar
Data publikacji: 16.05.2018

Jestem Doris. Spójrzcie tylko jaka piękna ze mnie kocica. Moja uroda, koci wdzięk i wspaniały charakter nie uchroniły mnie przed bezdomnością. Nie miałam łatwo w życiu w ostatnich miesiącach, oj nie miałam. Moja ludzka rodzina wyrzuciła mnie jak niepotrzebną, zniszczoną zabawkę. Miałam wielkie szczęście, że żyję. Ale co tam będę rozpamiętywać stare dzieje.  Wszystko co złe już za mną, a przede mną  perspektywa wspaniałego życia u boku kochających ludzi. Tylko chwila. Gdzie oni są?

Doris jest zdrowa, młoda, urocza i marzy tylko o jednym – chce być kochana. Jest delikatną, subtelną i wrażliwą kotką, spragnioną pieszczot i uwagi ze strony człowieka.  Nie wdaje się w bójki, unika dominujących kotów, ze spokojem reaguje na wszelkie zamieszania wokół niej. W początkowych kontaktach jest trochę  nieśmiała, ale w sprzyjających warunkach pokazuje, jaką potrafi być „przylepą”. Koci ideał.

Doris została wyrzucona jak niepotrzebna rzecz. Niektóre koty po takich przejściach długo nie potrafią zaufać człowiekowi. Doris może nie zapomniała co ją spotkało, ale wybaczyła. Nadal ma zaufanie do człowieka.  Mamy nadzieję, że tym razem domek, który pokocha tę ślicznotkę  nie zawiedzie jej  i nie skrzywdzi. Domek musi zapewnić maximum miłości, troski i opieki. To jak? Domku gdzie jesteś?  Twoja Doris czeka na Ciebie.

Koteczka ma ok. 8 miesięcy.  Jest wysterylizowana i zaszczepiona, wyniki testów FeLV/FIV – ujemne.

Kontakt w sprawie adopcji Doris: Magda 509 581 758, Agnieszka 604 268 143, Monika 660 725 010 albo adoptuj@przytulkota.pl. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

A może chcielibyście wspomóc opiekę nad śliczną Doris i  adoptować ją wirtualnie?

To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😀 ) – to jedynie 1zł dziennie.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota 😉
Dziękujemy w imieniu podopiecznych!❤

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

FB_IMG_1526457605681

SONY DSC