Dorian

Data publikacji: 23.02.2020

Dorian urodził się około 2015 roku. Jest przemiłym leniuszkiem, który życie spędza na spaniu, wylegując się raz na jednym, raz na drugim boczku. Gdy do niego zaglądamy, czasem uchyla oczko, czasem niczym włochata żabka rozkłada łapkę, a czasem nawet – unosi głowę i patrzy na nas sennie i pytająco…
Zaś gdy zdarzy się tak, że potarmosimy go zbyt energicznie, że w zamyśleniu łapkę zbytnio pomiętolimy, Dorian zerwie się na równe nogi, zeskoczy na podłogę, zadrze głowę i bardzo wymownie do nas pomruga… Jednak już po chwili wraca, uszko nadstawia, mruczy i układa się w słodkie zawiniątko na swoim stałym miejscu.
Inne koty Dorianowi nie przeszkadzają. Wspólne posiłki, rozmowy czy głaskanie synchroniczne – wszystko dozwolone.
Dorian jest zaszczepiony, wykastrowany, testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonym oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją kocurka, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować niedźwiedzia wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!