Dorian

Data publikacji: 31.08.2021

Na Doriana wystarczy spojrzeć, by się zakochać. Natomiast dłuższe przebywanie w jego obecności grozi miłością na śmierć i życie, utratą rozumu, zdrowego rozsądku i prawdopodobnie – godności.
A Dorian? Nic specjalnego nie robi… Niby zwyczajnie sobie chodzi, bawi się spokojnie, bryka jak każdy mały, zdrowy kotek. I tylko tak… patrzy jakoś i emanuje takim czymś… Że ludzkie serca i nogi miękną…
Dorianek pięknie mruczy, tuli się i mizia. Najlepiej czuje się w bliskiej bliskości swojego braciszka – Florianka, z który podbija świat podczas szalonych zabaw, wspólnych wypraw na lodówkę, czy poszukiwania skarbów pod szafką.
Kotek urodził się w maju 2021 roku. Jest zdrowy i zaszczepiony. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej oddamy go razem z braciszkiem, z którym jest bardzo, ale to bardzo związany.
Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Doriana wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!