DOMY STAŁE PORZEBNE OD ZARAZ…

DOMY STAŁE PORZEBNE OD ZARAZ…

Sytuacja robi się dramatyczna dla nas i dla naszych kliku
podopiecznych. Udostępniajcie, pomóżcie nam w znalezieniu domów dla Gienka, Penelopy, Oskara, i Bumeranga.
————————–
Bumerang i Oskar (szczegółowe info wkrótce) wrócili z adopcji. Gienek trafił do nas w wyniku śmierci właściciela. Penelopa została znaleziona na ulicy. Co te wszystkie koty łączy? Każdy z tych kotów nie radzi sobie z sytuacją w jakiej się znalazł. Nie odnajdują się w fundacyjnej rzeczywistości. Stres jaki im towarzyszy odbija się na ich zdrowiu.

Gienek i Penelopa nie tolerują innych kotów. Są typowymi jedynakami. Gienek nie chce przebywać na ogólnym pokoju z innymi kotami. Z reguły wpuszczony tam próbuje je zdominować – dość znacząco na nie syczy, buczy, prycha i przygotowuje się do walki. Z drugiej strony zdarza się, że po wpuszczeniu do innych kotów po kilku sekundach domaga się powrotu na korytarz. Gienek czuje się samotny, chodzi za człowiekiem krok w krok domagając się zainteresowania, dotyku, głaskania. Od kilu dni zmaga się z biegunką.
Penelopa również nie lubi innych kotów. Czas spędza sama w pokoju kwarantanny. Nie możemy poświęcić jej tyle czasu, ile byśmy chcieli. Kotka robi się wycofana i nieufna.

Bumerang również nie przepada za innymi kotami. Upatrzył sobie Małą i na niej próbuje wyładowywać stres. Jest kotem dominującym. Ale… widząc człowieka tylko czeka na okazję by mu wskoczyć na kolana i zasnąć. Tak jak Gienek Bumerang ma problemy jelitowo- żołądkowe.

Oskar jest kotem, który kilka dni temu trafił pod naszą opiekę. W domu poprzedniego właściciela nie był akceptowany przez inne koty. Stadko urządziło sobie z niego worek treningowy. Właścicielka ze łzami w oczach przekazywała nam kocurka. Oskar przeżywa prawdziwą traumę. Cały czas siedzi w kuwecie, odmawia jedzenia, traci sierść i jest przerażony. Bardzo się o niego boimy.

Kocioluby pomóżcie. Kochające domki potrzebne na wczoraj.

Kontakt w sprawie adopcji: adoptuj@przytulkota.pl
Agnieszka 604 268 143, agnieszka@przytulkota.pl,
Monika 660 725 010 monika@przytulkota.pl

Dziękujemy!

10(1)

07

g1