Devonka

Devonka

Data publikacji: 7.10.2020

Devonka to pełna pozytywnej energii, spragniona miłości i czułości kocia dziewczynka. Ona zawsze znajdzie sobie jakieś zajęcie, zawsze wymyśli coś, czego jeszcze żaden kot u nas nie wymyślił. Mała jest typem kota, który wszędzie czuje się jak u siebie. Nie boi się sprawdzać, niuchać i wynajdywać coraz to nowe przestrzenie do eksploracji.
Gdy tylko wchodzimy do kociarni ona ociera się, mruczy, oczami czaruje i ogonem oplata. Z łapek wypuścić nie chce, biega dookoła nas, towarzyszy przy wszystkich czynnościach cała szczęśliwa, że jesteśmy. Zdarza się nawet tak, że panienka bywa zazdrosna o naszą uwagę i broni przed innymi kotami niczym mała, czarna lwica młodych… Widzimy jednak, że z tygodnia na tydzień, ta zazdrość o inne koty słabnie… Królewna chyba zaczyna rozumieć, że nie trzeba już walczyć o swoje, że można troszkę wyluzować, bo w tym naszym niby-domku jest bezpiecznie.
Devonka jest wykastrowana, zaszczepiona, testy na FIV/FeLV ma ujemne. Urodziła się około 2015 roku. Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Devonkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!