Desmo
Data publikacji: 16.07.2019

A ja jestem mała i mi z tym dobrze! Może jeszcze urosnę, a może nie. Wszystko jedno. Na pewno nie będę się obżerać, łazić po stołach, czy siadać komuś na głowie, by urosnąć za wszelką cenę! Szanujmy się! Wszyscy wiedzą, że w życiu kota nie wielkość jest ważna i obwód pasa, lecz gracja, zwinność, czar, który roztacza. Należy ćwiczyć tajemnicze spojrzenie, bezszelestne chodzenie i hipnotyzujące wachlowanie ogonem, a nie tylko rośnięcie i rośnięcie. Powariowały do imentu te moje siostry! A matka i ciotki razem z nimi. Niby to dorosłe już baby, a takie farmazony w głowach hodują… Szkoda miauczeć!

Desmo urodziła się pod koniec maja. Wolniutko szukamy dla niej domku. Najchętniej domku z innym młodym kotkiem – towarzyszem doli i niedoli dla małej, albo domku, który przygarnie ją razem z którąś siostrzyczką.

Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Desmo wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!