Delia
Wirtualni opiekunowie Delii:

Państwo Magda Cz. i Marek P.
Pani Jowita L.
Pani Agata S.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Delia to mały leniuszek. Zwinięta w wiklinowej budce przesypia większość życia. Czasem jak jej się odgniecie jeden boczek, przerzuca się na drugi i… po robocie…

No chyba, że ktoś jej pomacha tuż przed nosem wędką, to ona się rozkręci. Podskoczy nawet, przyczajkę zrobi i zaskakująco zwinnie zapoluje.

Głaskanie i tulanki Delia także bardzo lubi. Można miziać tu i tam, a wtedy Delia się powije wdzięcznie na posłaniu, baranka strzeli… Pomruczy i popatrzy z aprobatą.

Inne koty jej nie szkodzą ani na sen ani na apetyt, jednak nadmiernego entuzjazmu również nie wzbudzają… Zdecydowanie bardziej ludzi ludzi.

Delia urodziła się prawdopodobnie w 2013 roku. Ze względu na guzy jest po operacji usunięcia listwy mlecznej. Możliwe, że w przyszłości nowotwór objawi się w innym miejscu, ponieważ był złośliwy, dlatego przyszły opiekun będzie musiał regularnie odwiedzać z małą lekarza, by sprawdzać czy wszystko jest ok. Poza tym Delia jest zdrowa. Testy na FIV/FeLV ma ujemne, jest wykastrowana i zaszczepiona. Szukamy jej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Może zamieszkać z innym kotem lub bez.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Delię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!