Dawidek

Dawidek

Data publikacji: 01.01.2022

Dawidek uwielbia bawić się, polować i przyczajać. Mimo pewnej nadmiernej… puszystości tu i ówdzie jest zwinny jak roczny kociak. Gdy tylko dostrzeże fruwające rzemyki, jego źrenice robią się wielkie i okrągłe, a łapki same ustawiają do startu.
Dawidek lubi także czułości i przytulaski. Podbiega galopkiem do wyciągniętej ręki, łasi się i przymila. Mruczy pięknie, drepcze dookoła nóg i mizia nas ogonkiem po łydkach.
A czy jest coś czego Dawidek nie lubi? Wygląda na to, że nie lubi innych dominujących kocurów oraz… nadmiarowego miziania. Dawidek, jak wiele kotów, ma swoje nieprzesuwalne granice. Kiedy niedoświadczony głaskacz przegnie z pieszczotami… nasz czarny przyjaciel pokazuje mu, że już nie. Że wystarczy…
Dawidek urodził się w 2018 roku. Ma kwadratową głowę, ogryzione uszy i nadwagę. Ale ma także wielkie, gorące serduszko spragnione miłości, szczęścia i poczucia bezpieczeństwa… Czy je znajdzie?
Szukamy dla Dawidka domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Dobrze jakby był kocim jedynakiem lub zamieszkał z jakąś spokojną kocią dziewczyną. Kotek jest wykastrowany, zdrowy i zaszczepiony, a testy na FIV/FeLV ma ujemne

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Dawidka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!