Dara

Data publikacji: 11.10.2020

Dara to mała, przekochana przylepka. Na nasz widok ogonek kieruje prostopadle do sufitu i podbiega, by powiedzieć mruczące „dzień dobry”. Kiedy ją pogłaszczemy i potulimy, ona dość często na zakończenie, biegnie na swoje ulubione posłanko, układa się na nim wygodnie i… ciumka zapamiętale.
Dara jest zawsze wesoła, zawsze chętna do zabawy z siostrą lub człowiekiem. Zna instrukcje obsługi wszystkich kocich zabawek, korków, sznurówek i nakrętek. Razem z Balbinką hasają po pokojach w poszukiwaniu przygód, wspinają się na wszystko co popadanie, po to, by po chwili z łomotem wylądować na podłodze.
Bardzo ucieszylibyśmy się, gdyby zamieszkała w domku z Balbinką lub została towarzyszką jakiegoś innego, sympatycznego koteczka. Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Dara jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona, testy FIV/FeLV ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16:00 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Darę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!