Dara

Data publikacji: 30.08.2020

Dara przyszła na świat pod koniec marca 2020. Jest siostrą Freddy’ego i Balbinki. To bardzo rezolutna i bystra koteczka, która uwielbia towarzystwo człowieka. Na nasz widok ogonek kieruje prostopadle do sufitu i podbiega, by powiedzieć „dzień dobry”. Wesoła, zawsze chętna do zabawy z siostrą lub człowiekiem. Zna instrukcje obsługi wszystkich kocich zabawek, korków, sznurówek i nakrętek. Razem z Balbinką hasają po pokojach w poszukiwaniu przygód, wspinają się na wszystko co popadanie, po to, by po chwili z łomotem wylądować na podłodze.
Dara jest troszkę bardziej refleksyjna od Balbinki, częściej myśli zanim coś zrobi, jednak nie znaczy to, że myśli jakoś bardzo często. Mała ma w końcu tylko kilka miesięcy i to, co dla niej ważne, to pełna miseczka, hasanie i spanie. I miłość, dużo miłości i czułości.

Bardzo ucieszylibyśmy się, gdyby Dara zamieszkała w swoim domku z Balbinką lub została towarzyszką jakiegoś sympatycznego koteczka.
Szukamy domu niewychodzącego, za zabezpieczonymi oknami i balkonem. Dara jest zdrowa, zaszczepiona, testy FIV/FeLV ma ujemne.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16:00 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować kociątko wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!