Daphne
Data publikacji: 9.08.2019

Daphne to drobna kotka, której wielobarwne umaszczenie i kształtny pyszczek ucieszy oko każdego kociego konesera.

Świetnie dogaduje się z innymi kotami, lecz ludzi trzyma na dystans.

Damy tak mają. Ze swoją urodą mogłaby grać pierwszoplanową rolę u Disneya, ale nie, ona nie jest maskotką. Mieszka w niej duch dzikiej przyrody.

Przez kilka miesięcy miała dom, dzielony z kocią rodziną, lecz ludzkich rodziców rozgniewał opór przed braniem na ręce.

Jak to damy, chadzała własnymi ścieżkami, dotrzymując towarzystwa raczej innym kotom w domu, nie – ludziom. Jej koci towarzysze nie mieli nic do powiedzenia, gdy była oddawana.

Zapewne za nimi tęskni, dziwi się, że topografia jej miejsca pobytu uległa tak wielkiej zmianie i liczy na to, że znajdzie się jakiś Homo na tyle sapiens, by nie bać się ślicznej i dumnej potomkini tygrysów.

Daphne jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Jeśli jesteście zainteresowani małą, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować Daphne wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!