Dalia
Data publikacji: 29.01.2019

Dalia ma około sześciu miesięcy. Gdy ją znaleziono, miała złamane obie tylne łapki. Prawdopodobnie została potrącona przez samochód lub dostała od kogoś solidnego kopniaka. Wspierając się na przednich, sunęła przed siebie byle dalej. Od bólu, strachu, zagrożenia.

Obecnie Dalia jest już po dwóch operacjach. Chodzi i biega jak zwykły kotek. Wspina się po meblach oraz regularnie sprawdza, czy na stole jest należyty porządek. Jest radosną, pełną życia koteczką. Lubi się bawić z innymi kotami, lubi dokazywać i szaleć. Kocha wędki, piłeczki i inne kocie akcesoria. W stosunku do człowieka, jest jeszcze troszkę nieśmiała, lecz to zapewne kwestia czasu i odrobiny cierpliwości. Malutka, gdy już trafi na rączki, wyciąga bródkę i nadstawia uszko.

Szukamy domku, który zapewni czarnej Królewnie bezpieczne schronienie, pełną miseczkę oraz morze bezwarunkowej miłości.

Dalia jest wykastrowana. Ma czip, książeczkę i szczepienia. Testy na białaczkę wyszły negatywne, więc kicia jest zdrowa jak mała, czarna, połyskliwa rybka.

Domku, domku! Jesteś tam?

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Dalii prosimy, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Malutką wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, wpłacać zadeklarowaną sumę na konto Fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, więc możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC