Cytryn

Data publikacji: 03.02.2023

Cytryn urodził się we wrześniu zeszłego roku. Jest przebojowym kitkiem 🐎, zawsze chętnym do zabawy i odkrywania nieznanych lądów 🤠. Spać kładzie się jako ostatni i jako pierwszy otwiera rano oczka. Z uniesionym wysoko ogonkiem prowadzi swojego brata i siostrę na podbój świata, zachęca starsze koty do zabawy, jest wcieleniem optymizmu i pozytywnej energii ⭐.
A kiedy się już nabawi i naodkrywa, z ogromną przyjemnością wtula się w ramiona swoich tymczasowych opiekunów, mruczy na cały regulator i… zasypia, by śnić o kolejnych przygodach .
Cytrynek jest kochanym młodym kotkiem, który za miseczkę jedzenia i odrobinę miłości odwdzięczy się swym urokiem, radością i przyjaźnią na całe życie 🥰. Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem, najlepiej, gdyby miał towarzystwo jakiegoś innego mruczka.
Cytryn jest zdrowy i zaszczepiony. Przebywa w Łodzi.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. 📞 Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Cytrynka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😃). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!